ברלין: סווֶן

סווֶן, 27, מפיק מסיבות דאנסהול ורגאיי.

sven00.jpg

"את הראשון, של סמל ברלין, עשיתי בגיל 21. הסמל מופיע בכל מקום רשמי ובכל התחבורה הציבורית. זה היה בשביל העיר כשלא גרתי כאן וגרתי במקום אחר. הפכתי את הדב המקורי לשלד (בהשראת להקה גרמנייה שעשתה אותו דבר לנשר בדגל גרמניה), כדרך לומר: 'אוקיי אני גרמני, אבל אני לא אוהב את איך שהיא.'

sven01.jpg

ברלין לא כל כך נחמדה כמו שהיא נראית- היא משתנה, התושבים הותיקים צריכים לעזוב כי יקר מדי. גם האלטרנטיבות. בונים מגדלי ענק, לא מה שהאנשים שבאמת גרים כאן רוצים. [בתמונה מצד שמאל] זה הסמל של שכונת פרנזלאוורברג, ששיניתי את סמלים בו לפרטים מהחיים שלי, כמו הנוף ל-U-bahn [מערכת הרכבת התחתית בברלין] והכוכב שהוא סמל חברת ההפקה שלי.

sven02_sm.jpg

בצד השני של הזרוע עם דב ברלין יש את מגדל הטלויזיה באלכסנדרפלאץ, שקיעקע לי ידיד. אלה מקומות שאני אוהב, מקומות במזרח, הבית שלי. אין שער ברנדנבורגר. זו ברלין האמיתית שלי. החומה הייתה 200 מ' מהבית שלנו. לא דיברנו על זה. לפני כן הייתה חומה, פתאום לא הייתה. אבא אמר שמשתלטים לנו על האיזור. המערב "קנה" את המזרח- מכרו רעיונות נחמדים של קפיטליזם שכולם אהבו. גדלתי בדירה בשכונה כל חיי- 27 שנה. שנה אחת היינו מחוץ לבית כי שיפצנו וזהו."

 בתכנון? "הראשון יתקדם לאורך הזרוע עם חלקים נוספים של העיר. בזרוע השניה הייתי רוצה להוסיף את זפאטה, אבל כרגע אין כסף."

21 בספטמבר 2009 | כללי | תגובות

השארת תגובה

  1.  
  2.  
  3.  

1. escucha mi amor

2. כללי

3. אני גם עושה את זה

4. עוקבת/אוהבת

5. קישורי קעקועים