מוריסטאר

מוריה, 24, ציירת/סטודנטית לציור.

mori01.jpg

"עשיתי אותו לפני שנתיים. רציתי קעקוע מאז ומתמיד אבל רציתי לתת טווח ארוך שיש לי אותו אימג' בראש, ושיהיה במקום שאני לא יכולה לראות, שלא אתחיל לשנוא אותו. שמעתי את מרגרט צ'ו מדברת על קעקועים, על איך שהיחס שלה לנישואים וקעקועים הוא אותו דבר: 'Why can't I just have a henna husband?'

mori02.jpg

במקור הרעיון היה לעשות ציפור פשוטה כמו מציור ילדים, רק שני קווים. חקרתי הרבה דימויים והגעתי אל הציור הזה. למרות שחשבתי על זה 3 שנים, כשהרגע הגיע מאוד פחדתי מהכאב, כי זה איזור מאוד רגיש. אבל זו הייתה חוויה מאוד אינטימית, בגלל שזה האיזור הזה (גם המקעקע היה מאוד סטואי). לפעמים אני רואה את הקעקוע  ואני מופתעת, אבל הוא מרגיש כבר חלק ממני. זה מרגיש לי מקום מיני לקעקוע, יותר מנגיד בתחת, כי זה מקום שמישהו שאוהב אותך מגלה.

זה היה בשלב מעבר בין תקופת טיולים, היזרקות, הסתובבות וחופש מאוד גדול לתקופה של להיכנס למערכת מאוד שאפתנית עם חוקים ספציפיים ומגבילים. רציתי תזכורת שחופש זה משהו מאוד בסיסי, לא תלוי סיטואציה, שזה לא רק שאני יכולה לעשות כל מה שאני רוצה. אם מודדים את זה בצורה אמפירית, אני לא חופשית. הבחירה בחיים האלה הייתה בחירה חופשית, מתוך תשוקה ואהבה, גם אם היום שלי לא מלא בזה. אני יודעת שאני שוכחת את זה הרבה מהזמן."

27 ביולי 2009 | כללי | תגובות

2 תגובות לפוסט “מוריסטאר”

 1. 1 batsy 27 ביולי 2009 בשעה 22:46

  מקסים.

 2. 2 Drazick 27 ביולי 2009 בשעה 23:02

  זה ממש עדין וחמוד…

  בהחלט לא שגרתי, מקום למישהו שאוהב.

השארת תגובה

 1.  
 2.  
 3.  

1. escucha mi amor

2. כללי

3. אני גם עושה את זה

4. עוקבת/אוהבת

5. קישורי קעקועים