ניו אורלינס: גבריאל + אריק

גבריאל

(גודל מלא)

גבריאל, 24, במקור מניו ג'רסי/ניו יורק ומטייל מזה 9 חודשים ברחבי מקסיקו וארה"ב, שותף-מנהל בארגון למען שיתוף פעולה בין אמנים ("כרגע אנחנו עובדים על קונספט של אנשים שמשלימים את הרעיונות שלך עבורך.") הוא עבר לניו אורלינס לפני שבוע וחצי, אך נמצא ביחסים עם העיר מזה שנים.

"התחלתי להיכנס לקעקועים בגיל 13. הראשון היה חלק מטקס ההתבגרות של הבר מצווה. כתבתי טקס ועיצבתי אותו ע"פ טקסי התבגרות בתרבויות שונות בהן חלק מהתהליך הוא קעקועים. בגיל 13 הייתי צריך שלקעקוע יהיה משמעות, אבל היום זה משמש להצליל רגעים ומצבי צבירה – במיוחד בטכניקת סטיק אנד פוק (stick n' poke). ניו אורלינס מלאה במקעקעי סטיק אנ' פוק, ובמיוחד נשים מקעקעות.

(גודל מלא)

את השרוול על הזרוע, על העיר ניו יורק, עשיתי בין גילאי 17 עד 22 ע"י שלושה מקעקעים שונים בשלוש מדינות שונות. החלק העליון הוא החלק העל-קרקעי של העיר – הרכבת לשכונת בושוויק בברוקלין. מתחתיו נמצא הנוף של המכולות ובנייני הלבנים החומות של הרובע. ומתחתיהם נמצאת מערכת צינורות הקיטור והמים התת-קרקעית.

(גודל מלא)

קעקוע סטיק אנ' פוק צריך להיות משהו מטופש שאת תהיי בסדר איתו. את קונה בירה, דיו ומחטים חדשות ומביאה חוט ועיפרון. אם את רוצה לעשות את זה נקי – את מביאה צלחת, מפית נייר, שפריצר, וזלין. אולי שמים סרט, או מוסיקה. ופשוט מתחילים. עושים תורות. אנשים צריכים להיות פתוחים יותר לתוצרים שאין להם מחבר."

בתכנון? "הבית הפרברי הקלאסי של ההורים שלי בניו ג'רסי, ושתי ידיים שלובות בעיגול על הצוואר, כמו כשאנשים מחבקים אותך."

 

אריק

(גודל מלא)

אני פוגשת את אריק וזוגתו באחד ממיני מצעדי התחפושות שמתקיימים בניו אורלינס תחת כל תירוץ אפשרי. "מצד אחד יש ערבים כאלה, שאת אומרת, כן ניו אורלינס! וצועדת במצעד מאחורי ספינה נעה של לוויתן ענק ברחובות. ואז יש שבועות בהם נאנסות מלא נשים באותו שבוע, ואת שואלת את עצמך, האם אני רוצה לגדל כאן את הילדה שלי שאני מחזיק סכין איתי כדי להגן עליה?"

זוגתו מגלגלת עיניים כדי לומר שהוא מגזים, עם בטן עגולה ומעוברת.

14 ביוני 2016 | כללי | תגובות

תגובה אחת לפוסט “ניו אורלינס: גבריאל + אריק”

  1. 1 תום 18 ביוני 2016 בשעה 12:37

    איזה כיף שהופעת שוב…
    שיבתך תמיד נעימה ומעניינת. תודה.

השארת תגובה

  1.  
  2.  
  3.  

1. escucha mi amor

2. כללי

3. אני גם עושה את זה

4. עוקבת/אוהבת

5. קישורי קעקועים