גבי

שמחה לארח בפוסט קטן זה את צילומים המופלאים של ריטה שרמן, שאפשר למצוא עוד מצילומיה כאן.

*

גבי, 35, ציירת, עלתה מבולגריה בגיל 12. חובבת מדע פופולרי ובודהיזם ("עם דגש על מדעי המוח והקשרים לאמנות ולאופן שאנחנו צורכים ויוצרים אותה. המטרה שלי בחיים היום זה ללמוד כמה שיותר. הכל מעניין אותי ואני רוצה לדעת הכל.")

 
צלמת אורחת: ריטה שרמן (גודל מלא)

"עד לאחרונה ציירתי בעיקר דיוקנים עצמיים וציורים עם ביקורת על תרבות הצריכה, אחרי שהתפטרתי מתעשיית הפרסום. תמיד נמשכתי לאמנות פיגורטיבית עם טוויסט. אני לא אוהבת היפר-ריאליזם; מאז המצאת המצלמה אין לזה שום תירוץ. אני תמיד אוהבת הגזמה ומחפשת את הסימנים שהאמן השאיר אחריו, עבודות אקספרסיביות ומורכבות שניכר בהן שהאמן התאמץ והזיע.

עשיתי קעקוע ראשון ו(כנראה) אחרון בגיל 34. אני עושה גרביוני קעקוע כבר מ-2006 וזה קצת סיפק את הרצון להיות מקועקעת, רק בלי כאב ובלי מחויבות. בתור מישהי שבאה מהעולם הויזואלי היה לי קשה להתחייב לדימוי לנצח אבל אמרתי פאק איט, החיים קצרים מדי. בחרתי בציור של הציירת איי ג'יי פרנה; בחיים לא הייתי מקעקעת על עצמי משהו שלי. זה נראה לי מגוחך ונרקיסיסטי.


צלמת אורחת: ריטה שרמן (גודל מלא)

כל סשן היה כאב מסוג אחר, אבל הקיעקוע עצמו היה הרבה פחות כואב משחשבתי. זה כמו להישרט על קיר עם טקסטורה. אני לא טיפוס אפל, גם אם זו חבורה של זאבים שאוכלים אחד את השני."

*

ותמיד אפשר גם להירשם לעדכונים בפייסבוק

19 במאי 2014 | כללי | תגובות

2 תגובות לפוסט “גבי”

  1. 1 JP 25 במאי 2014 בשעה 19:58

    היי, אפשר לדעת מי המקעקע?

  2. 2 גבי 28 במאי 2014 בשעה 14:00

    אבי ונונו מפסיכו

השארת תגובה

  1.  
  2.  
  3.  

1. escucha mi amor

2. כללי

3. אני גם עושה את זה

4. עוקבת/אוהבת

5. קישורי קעקועים