מיקי

מיקי, 30, בסיסט ומפיק ברייקור.

"אבא שלי במאי תיאטרון והוא תמיד טען שגוף של שחקן צריך להיות נקי. המשפחה שלי ציפתה שאהיה בתיאטרון כמוהו, ושיחקתי בתיאטרון עד גיל 15; אז הקעקוע הראשון, של ג'וקר, די היה כדי לעצבן אותו. הקעקוע השני היה של טרול שאני והמקעקע עשינו לפנים שלו עיבוד מחדש. אחרי שסיימתי את הסקיצה הסופית, מקס המקעקע שאל אותי, 'למה ציירת את הפנים של אבא שלך?'

אחרי חודש קעקעתי את המילה 'Eternity' על הבטן. אבא שלי הכניס לי את המושג של חיי נצח, ושחיים באים מאיזור הבטן, אצל האשה מהרחם. בעיקרון אני לא חי באשליות, אבל הייתי רוצה לחיות חיי נצח. הכוונה היא לא לעמוד איפה שאני- אלא לחיות בזיכרון. שתי שניות אחרי שאתה מת שוכחים מי אתה. אם עשר שנים אחרי שאמות מישהו יזכור משהו שעשיתי אהיה מרוצה.

באותו גיל שהתחלתי להתקעקע התחלתי לעבוד בסטודיו לקעקועים באילת. אחרי כמה שנים, אבא שלי נכנס פתאום לחנות ואומר- תשמע, אני כבר לא שחקן, אז זה בסדר שאני אעשה קעקוע. בדיוק חיפשתי מישהו לנסות עליו קעקועים, אז עשיתי עליו. אחרי חודש הוא צץ עוד פעם וביקש שאעשה לו סימן שאלה. נכון להיום יש לאבא שלי קעקועים יותר גדולים משלי. יום אחד אני מגיע לחנות וקולט את אבא שלי שוכב על המיטה. הסתכלתי על הסקיצות שהיו על השולחן וראיתי שהן של מבנה גוף האדם של דה וינצ'י. כשראיתי את מקס מלביש לו את השבלונה, אמרתי שאני הבא.


(גודל מלא)

הקעקוע של 'Messiah' התחיל בתור בדיחה ביני לבין חבר. מאז שהיה לי מחשב הייתי מרותק על ידי סינתזה ועל ידי האפשרות של לייצר סאונדים בבאס בעזרת אפקטים; אז החבר הזה התחיל לקרוא לי 'The Bass Messiah'. גיטריסט אחר ששמע את הבדיחה התחיל להציג אותי ככה על הבמה.


(גודל מלא)

את 'משיח' עשיתי אחרי שמונה שנים, כשרציתי קעקוע בעברית. על אצבעות שמאל קעקעתי 'Fate', כי קרו על היד הזאת הרבה תאונות ובלגן. בעקבות אחת מהן אני לא יכול ליישר אצבע אחת לגמרי, אבל בכל זאת הצלחתי להמשיך לנגן."

בתכנון? "עבודת חזה של פקמן, ספייס אינויידרס וסופר מריו. אפילו הדברים שאני כותב על הבאס נשמעים כמו משחקי וידיאו ישנים. זה יהיה הקעקוע הצבעוני הראשון שלי."

*

אפשר גם להירשם לעדכונים בפייסבוק

18 באפריל 2011 | כללי | תגובות

השארת תגובה

  1.  
  2.  
  3.  

1. escucha mi amor

2. כללי

3. אני גם עושה את זה

4. עוקבת/אוהבת

5. קישורי קעקועים