יוליה+אנטון

יוליה, 26, חובבת מטאל וסרטי אימה + אנטון, 28, מפתח תקווה.

יוליה


(גודל מלא)

"שנינו מתקעקעים כבר כמה שנים רק אצל דן, שמקעקע ביד חופשית. עשיתי את זה בשבילי, לא בשביל שמישהו יסתכל על זה. אני שונאת שאומרים לי מה לעשות. לא אכפת לי מי חושב מה, שיסתכלו. זה כמו נקודת חן שיש שאני יודעת שאני אוהבת אותה, שנמצאת עליי. זה קישוט, זה נותן לי ביטחון עצמי- כי אני מרגישה שלמה עם זה. האקס שלי לא אהב את זה. הוא היה אומר, 'את בחורה, לא צריך'. אבל זה החיים שלי והגוף שלי, אף אחד לא יכול לעצור אותי."


(גודל מלא)

אנטון: "ביומכניקה זה משהו גס וכבד, לראות את זה על בחורה קטנה ועדינה זה מגרה."

אנטון

"הבנתי שאני חייב קעקוע פעם ראשונה בגיל 15. הכנתי את ההורים קרוב לשנה שאני עושה אחד ואו שהם הולכים איתי או שהם מאבדים שליטה. אני וכל המשפחה ישבנו לבחור את הקעקוע ובאנו כולנו ביחד לסטודיו שהיה אז בסנטר; אמא, אבא ואחותי בת ה-7.5. היה מאוד מרגש לראות איך אחותי בכתה כי ראתה איך במקומות הכואבים אני עושה פרצופים.

הפעם השלישית הייתה אחרי שנכשלתי ברשיון והייתי במצברוח על הפנים, אמרתי אני חייב קעקוע כמתנה לעצמי. עשיתי ציור של מפלצת עם סיגריה ומכחול ופרצוף מתוסכל, כי גם אני מצייר באופן חובבני בבית. יש הרבה ציורים בראש אבל כושר הציור שלי לא נותן לי להוציא את זה החוצה.

במקביל ליוליה חיפשתי משהו כבד, מברזל, ביומכניקה, טכנולוגיה ישנה. לקחתי ארבע ציורים שונים ודן שילב וצייר אותם עליי. גיליתי שהדרך להתמודד עם כאב היא לא להתנגד לו, אלא להירגע איתו. באיזשהו שלב אתה אפילו מתחיל להרגיש שחסר לך את הכאב. המחשבה בראש כשעושים את הקעקוע זה שאתה רק רוצה שייגמר, אבל אחרי כמה ימים אתה רק רוצה את הסיפוק של זה. זה כבר הופך להיות אחד מהחושים, כמו ריח."

יוליה+אנטון


(גודל מלא של הקעקוע של אנטון)

אנטון: "דמייני גבר שלבוש אלגנט ושבולט לו קצה של קעקוע. או בחורה בשמלת ערב שפתאום בולט לה משהו על הצוואר. זה קטלני. זה גורם לך להרגיש שאת חייבת לראות את הציור השלם."

יוליה: "כשהכרנו לראשונה, היינו לבושים ולא ראינו מה יש אחד על השניה. אחר כך התכתבנו באיי סי קיו ואנטון שאל אותי, 'מה את חושבת על קעקועים?'
עניתי, 'מה אתה חושב על קעקועים?'"

11 בפברואר 2011 | כללי | תגובות

תגובה אחת לפוסט “יוליה+אנטון”

  1. 1 עלמה 12 בפברואר 2011 בשעה 12:17

    התמונה של הזוג ביחד בסוף פשוט מרחה לי חיוך מאוזן לאוזן

השארת תגובה

  1.  
  2.  
  3.  

1. escucha mi amor

2. כללי

3. אני גם עושה את זה

4. עוקבת/אוהבת

5. קישורי קעקועים