יונתן כ.

יונתן כ., 25, יליד ברזיל, אזרח ישראל. מוזיקאי וחבר בקולקטיב האינדיטרוניקה הירושלמי Animal Stress.

"גם פוקו וגם דניאל מביזארט מאמינים שצריך להסיח את המקועקע מהכאב. פוקו מוביל את השיחה ודניאל שואל שאלות. הוא שואל שאלה אחת בתחילת הסשן, וכשהוא שואל אם סיימתי הוא אומר שגם הוא סיים.

זה אשכרה אם היה לי כסף בכיס. כשאתה צעיר קעקועים פשוט קורים ואחר כך אתה מחפש לעשות סדר בדברים. זה גם סוג של מחלה, לנסות למלא כל דבר במשמעות. אני מסתכל ורואה בשר, חומר אורגני, שיירקב מתישהו. אז בזמנו נאדיר אותו. מילה שמלווה אותי הרבה זמן היא פורנומנטיקה, כמה שהדברים שאנחנו אוהבים הם סתם האדרה וצירוף מקרים. ואין לזה שום משמעות, כמו קעקועים גם, אפילו אם לפני כן נתתי לך הסבר.

למדתי אמנות וציור, ומוזיאון ישראל היה מקום מפלט מדהים בילדות שלי. אני יותר אוהב את מוזיאון ישראל מאשר את רוב אירופה.


סמל מתוך אסופת פרופגנדה בין 1910-1995 (גודל מלא)

אני אוהב את האחרי זה. בדיוק כשהמחט עוזבת את הגוף ואתה מרגיש את זה דופק כמו הפעימות לב שלך, וזה ככה יומיים שלוש.


(גודל מלא)

לוגו של Moog, "החברה שלקחה סינתיסייזרים והפכה אותם לקטנים ונוחים לשימוש". יונתן מראה לי סינתיסייזר יפהפה עם פאנלים מעץ בחדרו, שמייצר צלילי חלל משונים. "אני מעדיף שיקברו אותו וימסרו את הגוף שלי למדע."


(גודל מלא)

"תמיד הייתי חביב ושנוא המורה. אני אוטודידקט וזה המסר שלי לחברה שכופה דידקציה. לא רק שזה לא מוסיף ללמידה, זה הורס את הסקרנות, שהיא המורה הכי טוב. הלב זה קצת רומנטי- זה בא לסמל שהכל מת, הכל נהיה וירטואלי, הכל מוחלף ע"י אלגוריתמים לבדר אותך, מלראות זוג מזדיין עד לשחק את המשחק של להרביץ לפוליטיקאי שאתה אוהב. קראתי מחקרים שאנשים צעירים במעמד בינוני ומעלה מוצאים רק סטוצים כי כמות האנשים שאפשר להגיע אליהם הוא אינסופי – גם אם בחורה תענה על 80% מהציפיות שלי, זה לא מספיק, כי תמיד יש עוד אפשרות בפריים הבא."


הסמל של הלייבל אנימל סטרס, בו כל אחד שם את סימן האינסוף במקום אחר (גודל מלא)


(גודל מלא)

"אני חושב שכל מדינה היא כוורת לכל דבר. זו כוורת שאנחנו מאכלסים בהן מידע ואת עצמנו. אני רוצה להוסיף זבוב או דבורה שהתרחקה מהכוורת. את שני הקעקועים האלו עשה גורי, מקעקע ביתי [בחסד; ע"ס] מירושלים."

בתכנון? "אני מאוד רוצה לעשות אננס בצבע מלא, ושני אובליסקים; ובחורת הוואי קלאסית שרוקדת בתוך קופסה שקווי החיבור שלה בלתי אפשריים."

*

כמו תמיד, אפשר להירשם לעדכונים בפייסבוק

5 בספטמבר 2012 | כללי | תגובות

2 תגובות לפוסט “יונתן כ.”

 1. 1 תום 8 בספטמבר 2012 בשעה 0:32

  בדיוק נכנסתי כי רציתי לכתוב שאני מחכה כבר הרבה זמן שיעלה פוסט חדש,
  ולהפתעתי בדיוק ראיתי שעידכנתם!

  אני מאד אוהבת את מה שקורה כאן, תמשיכו…

 2. 2 גל. 22 בספטמבר 2012 בשעה 3:45

  פוסט מקסים.
  לא קטן אלא מרווח.

השארת תגובה

 1.  
 2.  
 3.  

1. escucha mi amor

2. כללי

3. אני גם עושה את זה

4. עוקבת/אוהבת

5. קישורי קעקועים